top of page

Od nás pre Vás - naša doplnková ponuka

 

Okrem štandardných služieb spojených s ubytovaním máme pre Vás v našom penzióne pripravené aj ďalšie možnosti, ktoré sú dostupné pre všetkých našich hostí. Stačí si len vybrať, naplánovať a poriadne užiť..

Salónik s krbom a satelitným TV

Počas pobytu je Vám k dispozícii konfortne zariadený salónik s krbom a veľkým LCD televízorom so satelitným príjmom. Salónik môžete využívať k stolovaniu pri raňajkách, obede alebo večerách. Zároveň si v ňom môžete užiť trochu romantiky pri plápolajúcom ohni v krbe počas chladnejších večerov, zahrať si s rodinou spoločenské hry alebo si len tak oddýchnuť a nabrať nové sily.

 

Vybavenie: kožená sedacia súprava, krb, LCD televízor, satelitné pripojenie, stoly a stoličky.

 

Salónik je k dispozícii pre ubytovaných hostí BEZPLATNE.

Altánok - miesto pre ideálny záhradný žúr

Priestranný záhradný altánok je Vám k dispozícii počas celého pobytu. Je ideálnym miestom pre opekanie či poriadnu grilovačku. Spojenie záhradného pobytu, čerstvého vzduchu a prístrešku je všeobecne najuznávanejším miestom pre relax a gurmánske zážitky.

 

Vybavenie: multifunkčný krb s pecou (na pečenie chleba alebo iného pečiva), záhradné stolovanie (sady stolov a lavíc), osvetlenie.

 

Altánok je k dispozícii pre ubytovaných hostí BEZPLATNE.

Plnohodnotne zariadená kuchyňa

Počas pobytu Vám je k dispozícii plnohodnotne zariadená kuchyňa, v ktorej Vám určite nebude chýbať nič na čo ste doma zvyknutý. Pripravte si preto chutné domáce jedlo, spoločné raňajky, alebo ju využite len ako úložisko Vašich čerstvých surovín pre večernú opekačku či grilovačku.

 

Vybavenie: pracovná doska, plynová varná doska, multifunkčná rúra na pečenie, chladnička, kávovar, rýchlovarná konvica, inventár pre denné použitie (taniere, poháre, hrnce, príbor).

 

Kuchyňa je k dispozícii pre ubytovaných hostí BEZPLATNE.

Bicykel - ideálna doprava po okolí

Počas pobytu je Vám k dispozícii úložný priestor, kde si môžete uložiť Vami prinesené bicykle alebo iné malé dopravné prostriedky.

Zároveň Vám ponúkame možnosť za mierny poplatok si bicykle zapožičať a spoznať tak okolie na týchto zdravých a ekologických dopravných prostriedkoch.

 

Úložný priestor pre Vami privezené bicykle je k dispozícii BEZPLATNE.

 

Zapožičanie bicyklov za mierny poplatok podľa dohody.

 

 

bottom of page