top of page

Lokalita - poloha                             GPS: 48.633114, 20.543616

Penzión Szabo Porta sa nachádza na území obce Jovice cca 3 km od okresného mesta Rožňava. Je umiestnený takmer v centre turistickej oblasti Horného Gemera a je preto ideálnym východiskovým bodom pre spoznávanie unikátneho okolia tejto oblasti.​

Ako sa k nám dostanete..​SMER od BRATISLAVY (Zvolen, Lučenec, Rimavská Sobota): po ceste E 571/E 58, odbočíte tesne pred Rožňavou smerom na obec Jovice. Po Jovickej ceste až po obec Jovice. Hneď po vjazde do obce uvidíte veľkú bránu s označením Szabo Porta - ste správne VITAJTE.

 

SMER od KOŠÍC: po ceste E 571/E 58, prejdete okolo Rožňavy (po pravej strane) až dôjdete k miestu, kde sa pripája cesta od Rožňavy. Odbočte do ľava na Jovickú cestu smer obec Jovice. Po Jovickej ceste až po obec Jovice. Hneď po vjazde do obce uvidíte veľkú bránu s označením Szabo Porta - ste správne VITAJTE.

 

SMER od POPRADU (Dobšiná): po ceste 67 sa dostanete až k mestu Rožňava. Tam sa obchvatom mesta dostanete na cestu E 571/E 58. Prejdete okolo Rožňavy (po ľavej strane) až dôjdete k miestu, kde sa pripája cesta od Rožňavy. Odbočte do ľava na Jovickú cestu smer obec Jovice. Po Jovickej ceste až po obec Jovice. Hneď po vjazde do obce uvidíte veľkú bránu s označením Szabo Porta - ste správne VITAJTE.
 

bottom of page